Gas Show 2007

V soboto, 17.11.2007, se bo dogajalo v Vrtojbi. Motokros, supermoto, reli in karting šov.

15. 11. 2007

Predviden urnik tekmovanja:

- 9:00-9:10 trening karting 50-60

- 9:15-9:25 trening karting 125

- 9:30-9:40 trening supermoto

- 9:45-9:50 superpol supermoto

- 9:55-10:20 trening avtomobilisti

- 10:25-10:35 kvalifikacije karting 50-60

- 10:40-10:50 kvalifikacije karting 125

- 10:55-11:05 dirka supermoto 1

- 11:10-11:30 prvi krog avtomobilisti

- 11:35-11:55 drugi krog avtomobilisti

- 12:00-12:10 dirka supermoto 2

- 12:15-12:35 tretji krog avtomobilisti

- 12:40-12:50 dirka karting 50-60

- 12:50-13:20 show

- 13:20-14:20 predstavitev slovenskih voznikov

- 14:20-14:35 1 dirka karting 125

- 14:40-15:00 polfinale avtomobilisti

- 15:05-15:10 za 3 mesto avtomobili 2 WD

- 15:10-15:15 za 3 mesto avtomobili 4 WD

- 15:20-15:30 dirka supermoto 3

- 15:35-15:50 2 dirka karting 125

- 15:55-16:00 finale avtomobilisti 2 WD

- 16:00-16:05 finale avtomobilisti 4WD

- 16:10-16:15 superfinale

- 16:30-17:00 podelitev pokalov

- 17:00-24:00 zabava

Seznam nastopajočih:

Supermoto

1. Nastran Uroš

2. Živko Iztok

3. Habat Jan

4. Habat Marjan

5. Habat Silvester

6. Volčič Niko

7. Burič Gregor

8. Sušnik Andrej

9. Škarja Marko

10. Boštjan Repar

11. Gselman Marko

12. Bizjak Rok

13. Matija Pavšič

Avto (4WD)

1. Kobal Valter – subaru impreza

2. Trček Jani – mitsubishi lancer

3. Marc Peter – mitsubishi lancer

4. Rihtar Miha – mitsubishi lancer

Avto 2 WD

1. Humar Aleks – citroen C2

2. Bratina Borut – citroen C2

3. Jerman Miran – peugeot 206

4. Komel Slavko – peugeot 206

5. Kavčič Marko – renault clio

6. Miklavčič Tadej – renault clio

7. Hribar Andraž – renault clio

8. Vallisneri Guglielmo – vw golf 3 kit car

Karting RAZRED 50-60

1. Filip Gregorič

2. Jakob Gregorič

3. Gaia Kristina Gregorič

4. Tanja Mirt

5. Katja Pivk

6. Nik Avsec

7. Liam Radovčič

8. Sara Markučič

9. Vanesa Ambroželj

10. Rene Gregorič

11. Rok Grm

12. Jakob Parkelj

13. Jernej Parkelj

14. Erik Sajovic

Karting RAZRED 125

1. Tjaša Likar

2. Alen Hvalica

3. Alen Gregorič

4. Žan Humer

5. Janež Preša

6. Gregor Tomazin

7. Mauro Gerardi

8. Marko Dugan

9. Damjan Ščulac

10. Massimo Macuz

11. Igor Brach

12. Paolo Marcon

13. Valter Smrdelj

VIP dirkaški gostje

Sašo Kragelj – najboljši slovenski motokrosist, letos trikrat 3 na dirkah svetovnega prvenstva MX3

Boštjan Skubic – letošnji evropski vice prvak v cestno hitrostnem motociklizmu, razred superstock 1000

Miran Stanovnik – puščavski lisjak

Beno Štern – lanski evropski prvank v supermotu

Jaka Može – član slovenske motokros reprezentance

Klemen Gerčar – evropski mladinski prvak v motokrosu do 125 ccm

Milan Bubnič – državni prvak Gorsko hitrostnih dirk

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri