Koledar dirk 2007

Koledar dirk v letu 2007.

19. 3. 2007

Tuji

  • Grand Prix

25. 3. Jerez (ŠPA)

22. 4. Istanbul (TUR)

6. 5. Shanghai (CHN)

20. 5. Le Mans (FRA)

3. 6. Mugello (ITA)

10. 6. Katalonija (ŠPA)

24. 6. Donington (VB)

15. 7. Sachsenring (NEM)

22. 7. Laguna Seca (ZDA)

30. 7. Assen (NIZ)

19. 8. Brno (ČEŠ)

2. 9. Misano (RSM)

16. 9. Estoril (POR)

23. 9. Motegi (JAP)

14. 10. Phillip Island (AVS)

21. 10. Sepang (MA)

4. 11. Valencia (ŠPA)

  • SBK IN SS 600

24. 4. Doha (QTA)

1. 4. Donington Park (VB)

15. 4. Valencia (ŠPA)

29. 4. Assen (NIZ)

13. 5. Monza (ITA)

27. 5. Silverstone (VB)

17. 6. Misano (RSM)

8. 7. TBA

22. 7. Brno (ČEŠ)

5. 8. B. Hatch (VB)

9. 9. Laustitzring (NEM)

30. 9. Vallelunga (ITA)

7. 10. Magny Cours (FRA)

  • Motokros MX1/MX2

15. 4. Bellpuig (SPA)

22. 4. Agueda (POR)

6. 5. Mantova (ITA)

13. 5. Teutschenthal (GER)

27. 5. Sugo (JPN)

10. 6. St.Jean d'Angely (FRA)

17. 6. Sevlieveo (BOL)

1. 7. Uddevalla (SWE)

15. 7. Durban (RSA)

29. 7. Loket (CZE)

5. 8. Namur (BEL)

19. 8. TBA (IRE)

26. 8. Donington Park. (VB)

2. 9. Lierop (NIZ)

23. 9. Budds-Creek MX of Nations (ZDA)

  • Supermoto

21. 4. Basel (ŠVI)

22. 4. Liberec (ČEŠ)

29. 4. Castelletto di B. (ITA)

13. 5. Beograd (SRB)

19. 5. Gran Canaria (ŠPA) /20. 5. Pleven (BOL)

27. 5. Torino (ITA)

3. 6. Villars (FRA)

24. 6. Lieida (ŠPA)

8. 7. Sankt Wendel (NEM)

22. 7. Bischopscourt (IRSKA)

9. 9. Lizbona ali Atene

16. 9. Busca (ITA)

Domači

  • Motokros

1. 5. Stranska vas

13. 5. Lemberg

3. 6. Sl. Gradec

24. 6. Gradin pri Kopru

19. 8. Dolina pod Kalom

16. 9. Orehova vas

7. 10. Sl. Konjice

  • Pokal Akrapovič

1. 4. Vrtojba

15. 4. Sl. Konjice

27. 5. Orehova vas

17. 6. Mačkovci

26. 8. Sl. Konjice

2. 9. Stranska vas

9. 9. Sl Gradec

23. 9. Prilipe

30. 9. Dolina pod Kalom

14. 10. Lemberg

  • CHD

27. 5. Panoniaring

1. 7. Brno

15. 7. Grobnik

19. 8. Grobnik

2. 9. Hungaroring

  • Supermoto

1. 7. Logatec

26. 8. Zagorje

9. 9. Ptuj

14. 10. Logatec

  • Speedway posamezniki

15. 4. Prelog

3. 6. Ljubljana

1.–2. 9. Murecek

  • Izbor

8. 7. Mladina (HR)

29. 7. Suzuka 8h (JAP)

12. 8. Orehova Vas (SLO)

12. 8. Oschersleben 24h (NEM)

19. 8. Rijeka (HR)

16. 9. Magny Cours 24h (FRA)

22. 9. Krško (SLO)

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri