MotorSport s šovom bo letos v Stožicah!

18. 1. 2013

S strani organizatorja ljubljanskega salona motošporta smo prejeli zanimivo novico. Letošnji salon, peti po vrsti, se iz gospodarkega razstavišča seli v Stožice.

Za mini obletnico, kar nedvomno je peta zaporedna organizacija MotorSport Salona, se spodobi, da je prireditev pripravljena v še večjem obsegu kot doslej. Zato sta se organizatorja, Drago Božič in Samo Čede, odločila da prireditev prestavita v največji slovenski športni objekt - Center Stožice v Ljubljani.

5. MotorSport Salon bo vseboval tudi pravi šov, zaradi česar se prireditev po novem imenuje 5. MotorSport Show & Salon. Tako je, 23. in 24. februarja 2013 boste v Dvorani Stožice poleg razstave dirkalnikov lahko gledali še vratolomne vožnje motociklistov v disciplini motokros! Pripravljene bodo imeli visoke rampe z nevarnimi skoki. Na stezi bodo potekali še boji med tekmovalci supermota, minimota, kartisti in avtomobilisti v stilu svetovno znane atrakcije Race of Champions! Kot gostje bodo nastopile legende avto-moto športa in znani Slovenci ter Slovenke. Dogajanje bo popestreno s svetlobnimi efekti, glasbo in plesom.

Razstava dirkalnikov, eksotičnih super športnih avtomobilov, dirkalne opreme, motociklov, srečanja in mogoči pogovori z znanimi dirkači bodo nastanjeni v zelenem nivoju dvorane Centra Stožice.

Nedvomno gre za največjo avto-moto športno prireditev v Sloveniji pred pričetkom vsakoletne sezone.

Nočno nebo nad Slovenijo in širše razsvetlila zelena svetloba. Za kaj je šlo?

Prireditev bo v soboto in nedeljo odprta od 14. - 20. ure. Poudariti pa je potrebno, da je tokrat prodaja vstopnic omejena, saj dvorana sprejme ob takšni postavitvi proge le maksimalno 3.700 obiskovalcev. Zagotovite si svojo vstopnico na prodajnih mestih eventim.si.