Tim Novak in Uroš Ocvirk kar na stopničkah!

Tim Novak in Uroš Ocvirk (Škoda Fabia R2) ter ekipa IK Sport so odlično začeli nastope v pokalu Mitropa. V skupni razvrstitvi avstrijskega relija Rebenland sta mladeniča osvojila deveto mesto, v pokalu Mitropa pa stopila kar na drugo najvišjo stopničko. Hkrati pa je Tim osvojil še zmago med mladimi dirkači!

29. 3. 2015

'Če bi mi pred mojo prvo letošnjo dirko ponudili deveto mesto v skupni razvrstitvi, drugo mesto v razredu R2, drugo mesto v pokalu Mitropa in seveda zmago med juniorji, kot nam radi rečejo, bi priložnost zagrabil z obema rokama,' je bil 20-letni Tim presrečen na cilju. Povedal je še, da je v dveh dneh dirkanja naredil samo eno napako in da sta imela s sovoznikom takrat veliko srečo, da sta po vrtenju ostala na cesti.

Na 13. hitrostni preskušnji  sta dosegla kar 6. čas v skupni razvrstitvi relija (med 48. uvrščenimi!), kar pomeni, da je bila Fabia z zgolj 1,6-litrskim atmosferskim motorjem in prednjim pogonom v dobri družbi štirikolesno gnanih dirkalnikov S2000 in Mitsubishijev Lancerjev z okoli 300 'konji'.

Kljub praznovanju pa so v ekipi z mislimi že na avstrijskem reliju Lavanttal. Čez štirinajst dni se bo namreč odvijala že druga letošnja dirka mednarodnega pokala Mitropa.

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.